VO - KERAMIKA

Dištančné vzdelávanie

Milí žiaci keramického odboru,

podľa aktuálnych opatrení na zabránenie šírenia koronavírusu sa opäť prechádza na dištančnú formu vyučovania. Všetky potrebné informácie a úlohy budú zverejňované na stránke našej školy -  v navigácií VO-KERAMIKA (https://zus-brezova.edupage.org/text10/). Preto by som Vás chcel poprosiť, aby ste nasledujúce týždne pravidelne sledovali stránku školy.

Zároveň chcem poprosiť rodičov o spoluprácu a trpezlivosť. Aby ste boli nápomocní, nielen mne, ale hlavne Vašim deťom, za čo vopred ĎAKUJEM.

Rád by som, aby sme aj naďalej, aj keď z prostredia domova, pracovali s hlinou. Verím, že to bude fungovať aj za takýchto okolností a na konci tohto obdobia vzniknú pekné keramické výrobky.

Tak ako si môžete chodiť po dohode pre hlinu, takisto budete môcť priniesť aj vysušené hotové práce. Prípadne, kto nemá možnosť fyzicky priniesť vysušené výrobky môže poslať fotku na email: mkovac.zus@gmail.com. Do predmetu prosím napísať vždy číslo úlohy a meno žiaka.

V prípade akýchkoľvek otázok, neváhajte sa na mňa obrátiť na tel. č. 0907320991.

Váš pán učiteľ keramiky Miloš Kováč

2. úloha: